Dzień Rodziny

Dziś świętujemy Międzynarodowy Dzień Rodziny. W obliczu konieczności pozostania przez wielu z nas w izolacji, w swoich domach, może nam towarzyszyć niepokój, dlatego ważne jest otworzenie się na potrzeby drugiego człowieka dużo bardziej niż dotychczas. Istotna jest bliskość i uważność na naszych najbliższych. Bądźmy dla siebie oparciem w trudnych chwilach. Jeśli możemy, spędźmy Dzień Rodziny aktywnie. Wiadomo bowiem, że najwięcej radości daje wspólna zabawa. Przenosi nas do świata, w którym wszystko jest możliwe, w magiczny sposób buduje i wzmacnia więzi oraz pomaga się solidnie zrelaksować. Dlatego na czas Święta Rodziny zapominamy o laptopach, tabletach czy komórkach. Chwytamy za piłkę, zośkę lub gramy w gry planszowe, karty, statki, wspólnie gotujemy.. po prostu odkrywamy radość z bycia razem z rodziną. Życzymy wszystkim, by ten czas był okazją do wielu wzruszeń i zacieśniania najcenniejszych więzi.

About the author: Przedszkole Tygrysek