Zebranie rodziców

11 września (środa) o godz. 16:30 odbędzie się zebranie, dotyczące organizacji pracy naszego przedszkola w roku szkolnym 2019/2020.   Serdecznie zapraszamy rodziców.

Wyjazd do zagrody edukacyjnej w Konarzewie

11 września odbędzie się  wyjazd do zagrody edukacyjnej w Konarzewie. Temat: droga mleczna – zbieranie trawy i karmienie krowy, pokaz dojenia, jak powstaje masło i twaróg, degustacja i poczęstunek chleba własnego wypieku z masłem i powidłami lub miodem własnego wyrobu. Wyjazd o godzinie 9:30. Opłata za bilet wstępu: 25 zł.

Dzieci podczas pobytu w przedszkolu „TYGRYSEK”

Regulamin placu zabaw przedszkola „TYGRYSEK”

Regulamin wycieczek i spacerów w przedszkolu „TYGRYSEK”

Kontakt i współpraca z Państwem jest wyjątkowo ważnym elementem naszej pracy. Począwszy od spraw codziennych, po kwestie kluczowe takie jak postępy w nauce czy pomoc specjalisty. Prosimy o zapoznanie się z procedurą kontaktów z Rodzicami/Opiekunami:

Informujemy, iż istnieje możliwość wpłaty czesnego na konto przedszkola.
Nazwa banku: PKO Bank Polski nr konta:
06 1020 4580 0000 1502 0124 7840
W tytule wpłaty proszę wpisać: „Czesne za (miesiąc)” oraz podać imię i nazwisko dziecka.

Zapraszamy Państwa do polubienia naszej strony na Facebooku, publikujemy tam filmy, zdjęcia i relacje z życia przedszkola. Aby polubić nas na Facebooku

Serdecznie zapraszamy rodziców i dziadków do udziału w akcji „Rodzinne czytanie w Tygrysku”. Częste czytanie wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną. Nasze wspólne zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką, będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze. Chętnych do czytania lektur naszym wychowankom prosimy o zgłaszanie udziału w sekretariacie przedszkola.
Informujemy, iż nasze przedszkole bierze udział w cyklu koncertów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży dofinansowanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Koncerty organizuje Fundacja „Muzyka Świata” z siedzibą w Łodzi, ul. Wierzbowa 13/24.